Angličtina pro začátečníky

Angličtina pro začátečníky, podobně jako jiné jazyky, bývá těžká k naučení nikoli proto, že by bylo učení jazyků těžké. Učení bývá těžké, když se člověk učí metodami, které vytvořili lidé, kteří se nevyznají v lidském mozku. Podle takových metod pak musí učit učitelé, kteří rovněž nebyli učeni jak lidská paměť potřebná k naučení jazyků funguje. 

(Šokující důkazy o obecné neschopnosti učitelů učit najdete například 
na: www.skola-studium-zkousky-rychle.com ) 
Výsledky takového učení jsou pak frustrující.

Zde však najdete 100% řešení pro sebe, ale třeba i pro Vaše blízké, přátele a kohokoli, kdo přestal věřit, že učení může být snadné a rychlé.

Aby byla angličtina pro začátečníky snadná k zvládnutí, je důležitéučit se pomocí metod, které zapojují dlouhodobou paměť.

Jedním z klíčů je zajímavost učebních textů. Když jsou texty nezajímavé, tak pozornost a tedy chuť se učit brzy vyprchá.

Nemusíte mi věřit, jen proto, že se zabývám lidským mozkem z hlediska paměti. Nemusíte mi věřit, ale jakmile se začnete zamýšletnad tím, co jsem na základě dlouholetých výzkumů, které mimochodem nemají celosvětový ekvivalent (stav k 2010- 2014), tak začnete odhalovat pravdu.

I Vy můžete rychle odhalovat pravdu o příčinách problémů s učenímA hlavně je můžete rychle začít odstraňovat a překonatGarantuji Vám, že byste těžko hledali něco, a to dokonce i v celoevropském měřítku, co Vám může pomoci tak rychle jako metody, které předávám lidem posledních pár let (po 17 letech zkušeností). Vypracoval jsem spolu s dalšími experty systém, který učíme prostřednictvím kurzů CETROS, s.r.o. v kurzu angličtina s hypnózou pro začátečníky a chronické nemluviče je nyní tak zábavná, že za 7 dní člověk zvládne to, co by se učil školními postupy řadu let. 

Předtím, než se přesvědčíte na těchto a dalších stránkách uvedených níže, obsahujících metodu, jak se 10 x rychleji naučit anglická nepravidelná slovesa, tak promyslete následující informace.

anglictina-kurz-468x60.gif

Například mylně se lidé domnívají, že jim narušila učení:


Lenost. Lenost to nebývá. Ve skutečnosti jde o to, že jste měli jiné motivy, které jsou silnější a odváděli Vás od učení. Protože Vás nikdo nenaučil, jak se motivovat tak, aby to bylo dlouhodobé, tak nad slabší motivací vítězí ta silnější z běžné životní rutiny. 

Slabá koncentrace. Nikoli. Když je angličtina pro začátečníky nudná, 
tak jak máte udržet pozornost. A i když nejde o materiály pro začátečníky, ale pro pokročilejší, vždy musí být zajímavé, aby člověk udržel pozornost. 

Špatná paměť. Rozhodně NE! Proč si pamatujete mnoho věcí, které jste se nikdy nešprtali? Proč si je pamatujete automaticky a lépe než ty co jste se usilovně učili? Proč melodie vyvolá z paměti slova písně snadněji než dlouhé memorování? 

Chcete důkaz o dobré paměti? Můžete si zdarma přečíst elektronickou knížku Superpaměť 1 ( viz odkaz z eshopu níže, sekce eknihy). Napsal jsem ji poté, co jsem se vrátil z psychologického výcviku z Londýna. Od té doby, každý, kdo se soustředí na pár minut na prožívání jednoduchého příběhu, zjistí, že si pamatuje více, než čekal. A to nemluvím o tom, že se s tréninkem si každý začne pamatovat snadno a trvanlivě. 

Další důkaz? 
Stáhněte si zdarma návod k 10 x rychlejšímu zapamatování z:
Slovesa 10xrychleji.html


Prožijte si uvedený návod a zjistíte, že angličtina pro začátečníky může být dělána nejen zábavně, ale přinese Vám kromě dlouhodobého pamatování i sebedůvěru při myšlení přímo v angličtině

Velmi brzy budete moci být úspěšnější než většina lidí a to díky špičkové psychologii.

Chcete-li udělat konec dlouhému stresování a nucení se do učení, tak proklikejte a pročtěte tyto a dále uvedené stránky a ocitnete se mezi úspěšnými bez jakéhokoli drilování a dřiny. 

Špičkové pomůcky a kurzy najdete ZDE: 
www.cetros.cz  - stránky a eshop

Zpět na hlavní stránku Angličtina s hypnózou

anglictina-kurz-300x300.gif

Kontakt 
(c) Libor Cinka

Napsali o nás: 

Milá Melany, zúčastnila jsem se vašeho kurzu na začátku listopadu a chci Ti s radostí oznámit, že jsem právě udělala pohovor v angličtině a s Angličanem :-) a 28.1. 2016 odlétám do své nové práce v Tonbridgi v Kentu.Jupí :-).Jupí,Jupí Takže díky,díky,díky ( na lednový kurz jsem vám poslala kamarádku Olinku, tak ji taky hezky rozkecejte moje milé celebrity.) Ještě jednou děkuju a přeju ještě více úspěchů vaše Meg Turner alias Iva Tesárková 

Je až k neuvěření, že za tak krátkou dobu lze získat tolik informací ... Pan Činka je odborník ve svém oboru a já se už moc těším na další pokračování a růst v oblasti učení a vzdělávání se.
Jarmila Zelenková 

Kurz byl velmi naplňující, poučný, energický, uvolňující, příjemný. Zvláštní zážitek, spojení příjemné atmosféry se studiem jazyka. Nejlepší učení jazyka (i ostatních věcí), které jsem zažil. 
Michal Kubát 

Musím se pochlubit, dostala jsem ze závěrečné zkoušky
z angličtiny výbornou.
Je to především zásluha Tvoje a Melany. Moc děkuju! I když jsem se anglicky nezačala učit kvůli té zkoušce, je to velmi příjemný vedlejší produkt, který mi naznačil, že to funguje,
a že to možná zdaleka není tak hrozné, jak si člověk myslí...
Díky!
Karolína Kofroňová www.mandaly-k-vybarveni.cz

Udivilo mne, jak jsme dokázali udržet pozornost každý den tolik hodin. Je skvělé si hrát a přitom se učit. A učit se tak intenzivně. Po 3-4 dnech se mi začaly zdát sny v angličtině! Super! Vím, že se teď nebudu bát kdekoliv promluvit, ale navíc mám obrovskou chuť sama se učit dál ... 
Díky Michaela Pacherová

Angličtina hypnózou mi ukázala „tajemství“ jednoduššího učení se. Udělal jsem pro sebe díky vašemu kurzu velký kus práce a budu v tom pokračovat a učení pro mě je od „teď“ HROU. Děkuji Vám za vše. Marek Šedivý

Další reference